Příprava Záhlinice – Stará Ves 4:2

V sobotu 24.1. v 17.00 hod. sehráli záhliničtí fotbalisté už druhý přípravný zápas a to proti hráčům Sokola Stará Ves. V mrazivém podvečeru se nehrál žádný velký fotbal, ale na druhou stranu se nebylo ani čemu divit. Hráčům dlouho trvalo než se zahřáli a dostali se  do zápasového tempa. Domácí byli aktivnější, měli více ze hry a z toho pramenily šance,které bohužel zůstaly nevyužity. Hosté hrozily spíše z ojedinělých šancí,se kterými si obrana domácího celku snadno poradila. Poločas utkání skončil 2:1.
Druhá půle se nijak zvlášť nelišila od půle první snad jen stojí za zmínku, když hosté na chvíli převzaly iniciativu a vyzkoušely pozornost domácího gólmana. V trochu nervóznějším závěru domácí zvýšily na tři jedna, hosté korigovaly druhou brankou výsledek na tři dva, ale závěrečné slovo měl opět domácí Mrkvica a upravil na konečných 4:2.
Utkání splnilo svůj účel jako příprava pro jarní boje, i když je stále co zlepšovat a na čem pracovat.

Sestava-Vadura R,Paštěka L,Polák P,Hejník L.Miklík J,Ledina J,Mrkvica T.Jakvid R,Malát P,NgocT,Bureš M,Matesko K.
Branky:Bureš 2,Malát,Mrkvica.