Konečně kluci pálili ostrými

FRYŠTÁK – ZÁHLINICE 2:5 (0:3)
Na zápas jsme odjížděli s dvanácti hráči a proto jsme měli obavu jak vše zvládneme. V úvodní desetiminutovce nás domácí zavřeli na naší polovině a my pouze bránili a čekali na svou šanci. Tu první jsme po brejku Duška a nahrávce na zcela volného D.Maláta proměnili ve vedoucí branku. To domácí trošku rozhodilo a už nebyli tak dominantní jako na začátku. Přesto byli domácí nebezpeční, ale jejich koncovka byla žalostná. Ve 24.minutě se prosadil hlavou Dušek a poslal nás do vedení 2:0.Nejkrásnější moment utkání přinesla 39.minuta.Za půlící čarou dostal míč M.Bureš a ze čtyřiceti metrů,, ala Patrik Schickˇˇ přehodil vyběhnutého brankáře domácích a vsítil životní trefu.

Po přestávce se obraz hry nezměnil. Domácí se snažili s výsledkem něco udělat, ale my hráli pozorně a co prošlo pochytal Adam Michálek. Naše hra založená na rychlých brejcích nám vycházela a po dalším z nich skóroval znovu D.Dušek -0:4 a stejný hráč po  dalším úniku znovu nachystal do prázdné D.Malátovi. V závěru jsme už přestali být tak koncentrovaní a domácí dvěma brankami snížili na konečných 2:5. Dnes smekám před všemi kluky. Podali jsme obětavý a kolektivní výkon.