Důležité domácí vítězství

Záhlinice – Veselá 5:3 (2:1)
Do utkání jsme vstoupili soustředěně a  hned v 5. minutě se Dušek dostal rychleji k míči než hostující gólman a přihrávkou připravil branku do prázdně skórujícímu Dutkevičovi. Hosté byli více na míči, ale nedostávali se téměř do zakončení. Naše hra z obranného bloku nám vycházela a všichni na hřišti plnili svoje úkoly na jedničku. Hra na brejky přinesla ovoce ve 20.minutě, kdy střelu Duška brankář jen ztlumil a míč se o centimetry dostal za brankovou čáru a bylo to 2:0. Hosté hráli pořád stejně a hrozili pouze ze standartních situací. Jednu z nich se jim podařilo využít před odchodem do šaten.

Druhá půle nepřinesla žádnou změnu. Hosté se snažili o vyrovnání, ale my jsme si počkali na naše příležitosti a efektivně jsme je trestali. Nejprve v souboji jeden na jednoho se šikovně dostal k míči Dominik Malát a  přehodil hostujícího brankáře a o pár minut později po rohovém kopu hlavičkoval Paštěka na 4:1. Hosté stále neskládali zbraně a zanedlouho snížili. Cítili ještě šanci na zdramatizování. Tu ale utnul po standartce Dušek, který vrátil do sítě odražený míč. Hosté ještě v závěru do krásné hlavičce snížili, ale víc jsme jim už nedovolili. Utkání mělo velice dobrou úroveň a výhry proti tak kvalitnímu soupeři si ceníme. Kluci si zaslouží velkou pochvalu.