Rozpis & Výsledky

Toto je ukázka Kalendář. Jako nový SportsPress uživatel, můžeš jít na tvoji nástěnku ke smazání Kalendář a vytvoření nového Kalendáře tvého obsahu. Bavte se!

Rozpis & Výsledky

DatumUtkáníČas/VýsledekČlánek
Záhlinice - Mrlínek 3:1 (1:1)
Záhlinice - Holešov B 0:2
Lubná - Záhlinice 3:4
Záhlinice - Němčice 3:2 np
Komárno - Záhlinice 0:2
Záhlinice - Počenice 0:2
Chvalčov - Záhlinice 0:2
Záhlinice - Kvasice B 0:4
Skaštice B - Záhlinice 2:1 np
Záhlinice - Těšnovice 1:0
Loukov - Záhlinice 2:1 np
Chropyně B - Záhlinice 4:1
Zdounky - Záhlinice 1:0
Zdounky - Chropyně B 5:0
Skaštice B - Němčice 4:3 np
Holešov B - Loukov 8:1
Lubná - Těšnivice 3:1
Komarno - Kvasice B 3:4
Počenice - Chvalčov 2:0
Kvasice B - Počenice 3:2
Skaštice B - Komárno 1:3
Těšnovice - Němčice 0:1
Loukov - Lubná 3:2 np
Zdounky - Mrlínek 6:2
Chropyně B - Chvalčov 3:1
Holešov B - Zdounky 2:1
Němčice - Loukov 3:0
Komárno - Těšnovice 1:2 np
Počenice - Skaštice B 2:4
Chvalčov - Kvasice B 3:1
Mrlínek - Chropyně B 1:6
Chropyně - Kvasice B 3:2
Skaštice B - Chvalčov 4:0
Těšnovice - Počenice 0:2
Loukov - Komárno 0:4
Zdounky - Lubná 1:0
Mrlnínek - Holešov B 0:1
Počenice - Loukov 2:0
Chvalčov - Těšnovice 2:4
Kvasice B - Skaštice B 2:6
Holešov B - Chropyně B 3:2
Lubná - Mrlínek 4:2
Němčice - Zdounky 3:2
Chropyně B - Skaštice B 3:1
Těšnovice -Kvasice B 6:1
Loukov - Chvalčov 2:1
Holešov B - Lubná 2:0
Zdounky - Komárno 2:0
Mrlínek - Němčice 4:1
Počenice - Zdounky 0:3
Kvasice B - Loukov 6:1
Skaštice B - Těšnovice 1:4
Chropyně B - Lubná 4:3 np
Němčice - Holešov B 3:1
Komárno - Mrlínek 5:0
Chropyně B - Těšnovice 1:3
Loukov - Skaštice B 2:3
Zdounky B - Chvalčov 6:1
Mrlínek - Počenice 2:1
Komárno -Holešov B 2:3
Němčice - Lubná 5:2
Komárno - Lubná 3:2 np
Počenice - Holešov B 2:0
Chvalčov - Mrlínek 3:0
Kvasice B - Zdounky 1:2
Těšnovice - Loukov 7:2
Němčice - Chropyně 7:0
Chropyně B - Loukov 10:1
Zdounky - Skaštice B 5:1
Mrlínek - Kvasice B 2:3
Holešov B - Chvalčov 4:1
Počenice - Lubná 0:1
Němčice - Komárno 3:1
Počenice - Němčice 0:3
Chvalčov - Lubná 1:2
Kvasice B - Holešov B 1:2
Skaštice B - Mrlínek 6:1
Těšnovice - Zdounky 2:4
Komárno - Chropyně B 2:1 np
Zdounky - Loukov 7:0
Mrlínek - Těšnovice 1:2
Holešov B - Skaštice B 4:1
Němčice - Chvalčov 4:3
Komárno - Počenice 5:1
Chvalčov - Komárno 4:10
Kvasice B - Němčice 1:3
Skaštice B - Lubná 6:3
Těšnovice - Holešov B 3:1
Loukov - Mrlínek 4:3 np
Počenice - Chropyně B 1:0 np
Chvalčov - Počenice 0:1
Chropyně B - Zdounky 2:1
Holešov B - Záhlinice 3:0
Lubná - Loukov 4:0
Němčice - Těšnovice 2:1 pk
Počenice - Kvasice B 0:1
Mrlínek - Zdounky 0:3
Chvalčov - Chropyně B 2:5
Chropyně B - Mrlínek 3:2
Loukov - Němčice 0:5
Těšnovice - Komárno 3:4
Skaštice B - Počenice 1:0 (4:3)np
Kvasice B - Chvalčov 0:1 (4:5) np
Zdounky - Holešov B 1:2
Záhlinice - Lubná 1:2 (2:4) np
Němčice - Záhlinice 4:5
Chvalčov - Skaštice B 1:2
Holešov B - Mrlínek 4:3
Počenice - Těšnovice 0:3
Komárno - Loukov 6:1
Lubná - Zdounky 1:3
Kvasice B - Chropyně B 3:2 np 3:2
Záhlinice - Komárno-Osíčko 2:3 (1:1) Pen: 4:5
Loukov - Počenice-Tetětice 0:1 (0:1)
Chropyně B - Holešov B 1:4 (0:1)
Mrlínek - Lubná 1:5 (1:0)
Zdounky - Němčice 1:2 (1:2)
Těšnovice - Chvalčov 4:0 (1:0)
Skaštice B - Kvasice B 0:4 (0:2)
Počenice - Záhlinice 2:2 (pp 2:3)
Komárno-Osíčko - Zdounky 1:6 (0:3)
Němčice - Mrlínek 4:1 (1:1)
Lubná - Holešov B 3:2 (2:1)
Skaštice B - Chropyně B 2:3 (1:2)
Kvasice B - Těšnovice 1:4 (1:2)
Chvalčov - Loukov 3:1 (1:0)
Mrlínek - Záhlinice 4:4 ( pp 4:5)
Záhlinice-Chvalčov 2 : 0
Loukov - Kvasice B 1:5 (1:4)
Holešov B - Němčice 2:1 (0:0) Pen: 2:1
Mrlínek - Komárno-Osíčko 0:2 (0:0)
Zdounky - Počenice-Tetětice 2:3 (2:1) Pen: 1:3
Lubná - Chropyně B 4:1 (3:1)
Těšnovice - Skaštice B 0:2 (0:1)
Kvasice B - Komárno-Osíčko 0:1 (0:0) Pen: 4:5
Němčice - Skaštice B 3:1 (1:0)
Loukov - Holešov B 0:8 (0:3)
Těšnovice - Lubná 5:0 (1:0)
Lubná - Kvasice B 0:2 (0:2)
Holešov B - Komárno-Osíčko 6:1 (3:1)
Těšnovice - Chropyně B 3:1 (1:0)
Skaštice B - Loukov 10:2 (2:0)
Kvasice B - Záhlinice 0:7 (0:3)
Chvalčov - Zdounky 1:0 (1:0)
Počenice-Tetětice - Mrlínek 1:0 (1:0)
Lubná - Němčice 1:4 (0:2)
Chropyně B - Němčice 4:3 (3:2)
Holešov B - Počenice-Tetětice 4:1 (3:1)
Loukov - Těšnovice 1:9 (1:3)
Záhlinice - Skaštice B 1:2 (0:1) Pen: 2:3
Mrlínek - Chvalčov 4:0 (2:0)
Zdounky - Kvasice B 3:1 (1:0)
Lubná - Komárno-Osíčko 3:1 (2:0)
Komárno-Osíčko - Skaštice B 1:2 (0:1)
Loukov - Chropyně B 3:2 (2:1)
Těšnovice - Záhlinice 4:3 (2:1) Pen: 5:4
Skaštice B - Zdounky 3:4 (2:1)
Kvasice B - Mrlínek 1:2 (0:1)
Chvalčov - Holešov B 1:5 (0:1)
Lubná - Počenice-Tetětice 1:2 (0:2)
Komárno-Osíčko - Němčice 1:4 (1:1)
Záhlinice - Loukov 4:1 (1:0)
Chropyně B - Komárno-Osíčko 5:2 (1:2)
Holešov B - Kvasice B 4:0 (1:0)
Mrlínek - Skaštice B 2:0 (1:0)
Zdounky - Těšnovice 2:3 (0:2)
Němčice - Počenice-Tetětice 1:2 (0:1) Pen: 4:5
Lubná - Chvalčov 2:1 (1:1)
Loukov - Zdounky 1:5 (1:2)
Počenice-Tetětice - Komárno-Osíčko 1:0 (1:0)
Záhlinice - Chropyně B 3:1 (2:0)
Těšnovice - Mrlínek 8:0 (1:0)
Skaštice B - Holešov B 1:0 (1:0)
Kvasice B - Lubná 0:3 (0:1)
Chvalčov - Němčice 1:5 (1:3)
Chropyně B - Počenice-Tetětice 3:5 (1:3)
Lubná - Skaštice B 6:0 (4:0)
Mrlínek - Loukov 1:2 (0:1)
Komárno-Osíčko - Chvalčov 3:0
Němčice - Kvasice B 3:1 (2:0)
Holešov B - Těšnovice 6:0 (5:0)
Záhlinice - Zdounky 1:3 (0:0)
Záhlinice - Počenice 2:1 (1:0) Pen: 4:3
Kvasice B - Mrlínek 1:0 (1:0)
Zborovice - Skaštice B 4:0 (1:0)
Břest - Lubná 6:2 (2:2)
Němčice - Komárno 5:3 (1:2)
Chvalčov - Střílky 2:4 (1:0)
Těšnovice - Zdounky 3:0 (0:0)
Skaštice B - Záhlinice
Lubná - Němčice 1:3 (1:1)
Zdounky - Kvasice B 4:1 (3:1)
Střílky - Těšnovice 0:1 (0:0)
Mrlínek - Zborovice 0:2 (0:1)
Počenice - Břest 1:0 (1:0)
Těšnovice - Komárno 1:0 (1:0)
Zborovice - Zdounky 2:4 (0:3)
Záhlinice - Břest 1:2 (0:0) Pen: 2:3
Němčice - Počenice 0:2 (0:2)
Chvalčov - Lubná 0:5 (0:3)
Skaštice B - Mrlínek 6:7 (4:2) Pen: 2:4
Kvasice B - Střílky 5:1 (3:0)
Střílky - Zborovice 0:2 (0:0)
Počenice - Chvalčov 2:0 (2:0)
Komárno - Kvasice B 5:1 (1:1)
Lubná - Těšnovice 2:1 (0:1) Pen: 5:3
Břest - Němčice 2:5 (1:2)
Mrlínek - Záhlinice 3:2 (1:0) Pen: 3:2
Zdounky - Skaštice B 1:0 (0:0) Pen: 4:1
Komárno - Chvalčov 3:1
Mrlínek - Zdounky 0:2 (0:0)
Chvalčov - Břest 1:4 (1:2)
Těšnovice - Počenice 4:1 (3:1)
Kvasice B - Lubná 2:3 (1:0)
Zborovice - Komárno 2:1 (1:1)
Skaštice B - Střílky 2:3 (1:3)
Záhlinice - Němčice 3:2 (2:1)
Zdounky - Záhlinice 2:0 (0:0)
Břest - Těšnovice 2:1 (2:1)
Počenice - Kvasice B 2:1 (1:0) Pen: 4:3
Komárno - Skaštice B 2:1 (2:1)
Lubná - Zborovice 1:0 (0:0) Pen: 4:2
Střílky - Mrlínek 3:2 (0:1)
Němčice - Chvalčov 6:0 (3:0)
Zborovice - Počenice 2:1 (0:0) Pen: 5:3
Záhlinice - Chvalčov 5:0 (2:0)
Těšnovice - Němčice 2:5 (2:3)
Kvasice B - Břest 3:2 (0:1)
Skaštice B - Lubná 3:2 (1:2)
Mrlínek - Komárno 1:0 (0:0) Pen: 4:3
Zdounky - Střílky 2:1 (1:1)
Chvalčov - Těšnovice 0:4 (0:3)
Němčice - Kvasice B 5:0 (2:0)
Střílky - Záhlinice 2:3 (1:3)
Komárno - Zdounky 1:3 (1:2)
Mrlínek - Lubná 2:0 (1:0)
Počenice - Skaštice B 0:1 (0:0) Pen: 4:5
Břest - Zborovice 0:4 (0:3)
Záhlinice - Těšnovice 0:4 (0:1)
Kvasice B - Chvalčov 6:0 (2:0)
Skaštice B - Břest 3:2 (1:2)
Mrlínek - Počenice 2:4 (0:1)
Střílky - Komárno 5:3 (3:1)
Zdounky - Lubná 2:1 (0:0)
Lubná - Střílky 0:1 (0:0)
Počenice - Zdounky 3:0 (2:0)
Chvalčov - Zborovice 2:3 (1:1) Pen: 6:7
Těšnovice - Kvasice B 3:1 (2:0)
Břest - Mrlínek 6:1 (1:0)
Němčice - Skaštice B 3:2 (2:0) Pen: 5:3
Komárno - Záhlinice 3:1 (1:0)
Záhlinice - Kvasice B 2:4 (1:3)
Mrlínek - Němčice 2:1 (0:0) Pen: 4:2
Zdounky - Břest 4:1 (2:1)
Střílky - Počenice 1:2 (0:1) Pen: 3:5
Komárno - Lubná 2:1 (1:0)
Zborovice - Těšnovice 0:3 (0:2)
Skaštice B - Chvalčov 3:0 (3:0)
Počenice - Komárno 3:1 (0:1)
Břest - Střílky 4:2 (2:1)
Těšnovice - Skaštice B 5:2 (2:0)
Kvasice B - Zborovice 5:2 (3:1)
Chvalčov - Mrlínek 1:0 (1:0)
Lubná - Záhlinice 1:3 (0:2)
Komárno - Břest 4:3 (2:2) Pen: 4:3
Lubná - Počenice 2:0 (0:0)
Mrlínek - Těšnovice 2:5 (0:2)
Zdounky - Chvalčov 10:0 (6:0)
Střílky - Němčice 1:5 (1:2)
Skaštice B - Kvasice B 2:1 (1:0)
Zborovice - Záhlinice 1:2 (0:1)
Zborovice - Němčice 1:7 (0:4)
Chvalčov - Komárno 0:5 (0:2)
Němčice - Zdounky 2:3 (2:0)
Střílky - Kvasice B 4:3 (3:3) Pen: 4:3
Mrlínek - Skaštice B 2:1 (2:0)
Zdounky - Zborovice 4:3 (1:0) Pen: 5:3
Břest - Záhlinice 3:0 (2:0)
Počenice - Němčice 1:2 (0:0) Pen: 5:6
Lubná - Chvalčov 5:0 (3:0)
Komárno - Těšnovice 0:1 (0:0)
Zborovice - Střílky 3:2 (1:0)
Skaštice B - Zdounky 2:1 (0:0)
Záhlinice - Mrlínek 2:1 (2:1)
Kvasice B - Komárno 3:0 (1:0)
Těšnovice - Lubná 2:3 (0:1) Pen: 5:6
Chvalčov - Počenice 1:4 (1:1)
Němčice - Břest 4:0 (2:0)
Břest - Chvalčov 7:2 (3:1)
Počenice - Těšnovice 0:4 (0:2)
Komárno - Zborovice 0:3 (0:3)
Střílky - Skaštice B 4:2 (1:0)
Zdounky - Mrlínek 5:1 (2:0)
Lubná - Kvasice B 6:2 (2:2)
Němčice - Záhlinice 1:0 (0:0)
Němčice - Lubná 2:0 (0:0)
Břest - Počenice 1:2 (1:0)
Záhlinice - Skaštice B 2:3 (2:2)
Zborovice - Mrlínek 2:3 (2:1)
Kvasice B - Zdounky 0:7 (0:3)
Těšnovice - Střílky 5:0 (4:0)
Záhlinice - Zdounky 1:4 (1:2)
Těšnovice - Břest 4:3 (2:2)
Skaštice B - Komárno 1:2 (1:1) Pen: 3:5
Zborovice - Lubná 0:1 (0:0) Pen: 3:4
Kvasice B - Počenice 1:2 (1:2)
Chvalčov - Němčice 1:6 (0:3)
Mrlínek - Střílky 1:4 (1:2)
Břest - Kvasice B 4:2 (2:2)
Lubná - Skaštice B 2:0 (0:0)
Komárno - Mrlínek 0:1 (0:0) Pen: 4:5
Střílky - Zdounky 1:5 (0:4)
Počenice - Zborovice 3:2 (2:2)
Chvalčov - Záhlinice 2:5 (1:3)
Němčice - Těšnovice 3:6 (0:3)
Záhlinice - Střílky 5:2 (4:0)
Zdounky - Komárno 3:1 (1:0)
Lubná - Mrlínek 6:0 (3:0)
Zborovice - Břest 0:3 (0:0)
Kvasice B - Němčice 4:5 (4:2) Pen: 3:4
Skaštice B - Počenice 4:0 (2:0)
Těšnovice - Chvalčov 3:0
Němčice - Zborovice 1:2 (0:1)
Lubná - Zdounky 1:2 (1:0)
Komárno - Střílky 1:2 (1:1) Pen: 4:5
Břest - Skaštice B 4:1 (2:0)
Počenice - Mrlínek 4:0 (2:0)
Těšnovice - Záhlinice 4:1 (2:1)
Chvalčov - Kvasice B 1:2 (1:1)
Záhlinice - Komárno 2:1 (2:1)
Zborovice - Chvalčov 4:1 (2:1)
Střílky - Lubná 1:3 (0:1)
Mrlínek - Břest 1:4 (0:3)
Zdounky - Počenice 3:2 (2:2)
Kvasice B - Těšnovice 2:4 (0:2)
Skaštice B - Němčice 3:0 (1:0)
Kvasice B - Záhlinice 3:1 (2:1)
Těšnovice - Zborovice 1:0 (1:0)
Chvalčov - Skaštice B 0:5 (0:3)
Němčice - Mrlínek 5:2 (3:1)
Břest - Zdounky 1:2 (1:1)
Počenice - Střílky 4:2 (3:1)
Lubná - Komárno 1:0 (0:0)
Zdounky - Němčice 3:0 (1:0)
Zborovice - Kvasice B 3:1 (1:1)
Záhlinice - Lubná 0:2 (0:0)
Komárno - Počenice 3:2 (1:2) Pen: 4:3
Mrlínek - Chvalčov 5:2 (2:1)
Skaštice B - Těšnovice 4:3 (3:2) Pen: 12:11
Střílky - Břest 2:4 (1:1)
Kvasice B - Skaštice B 1:2 (1:0)
Chvalčov - Zdounky 2:6 (0:6)
Záhlinice - Zborovice 0:3 (0:3)
Těšnovice - Mrlínek 3:0 (K)
Němčice - Střílky 4:5 (4:1) Pen: 3:4
Břest - Komárno 4:0 (2:0)
Počenice - Lubná 2:1 (1:0)
Skaštice B - Zborovice 2:1 (1:0)
Počenice - Záhlinice 3:0 (2:0)
Mrlínek - Kvasice B 2:10 (0:4)
Lubná - Břest 1:0 (0:0)
Komárno - Němčice 2:3 (0:3)
Zdounky - Těšnovice 2:1 (1:0)
Střílky - Chvalčov 3:0 K
Nová sezona začíná již v neděli v 17:00
Němčice - Skaštice B 6:5 (2:0) Pen: 5:4
Komárno - Žalkovice 2:3 (0:1)
Střílky - Kostelec u Hol. 7:4 (3:1)
Lutopecny - Zborovice 4:2 (1:1)
Počenice - Kvasice B 3:2 (0:0)
Záhlinice - Břest 3:2 (2:0)
Tučapy - Lubná 3:1 (2:0)
Lubná - Počenice 7:1 (3:1)
Břest - Lutopecny 2:1 (1:1)
Kvasice B - Záhlinice 4:1 (1:1)
Kostelec u Hol. - Němčice 0:3 (0:1)
Skaštice B - Komárno 8:2 (3:1)
Střílky - Zborovice 3:0 (1:0)
Žalkovice - Tučapy 2:3 (1:2)
Tučapy - Skaštice B 1:0 (0:0) Pen: 5:4
Komárno - Kostelec u Hol. 4:1 (2:0)
Počenice - Záhlinice 3:1 (2:0)
Lubná - Žalkovice 5:1 (2:0)
Lutopecny - Kvasice B 3:1 (1:0)
Střílky - Břest 2:1 (1:1)
Zborovice - Němčice 2:6 (1:2)
Břest - Němčice 0:2 (0:0)
Žalkovice - Počenice 2:1 (0:1)
Skaštice B - Lubná 6:0 (3:0)
Záhlinice - Lutopecny 1:2 (0:0) Pen: 4:5
Kostelec u Hol. - Tučapy 2:1 (1:1)
Zborovice - Komárno 2:0 (1:0)
Kvasice B - Střílky 4:2 (1:1)
Němčice - Kvasice B 14:0 (8:0)
Střílky - Záhlinice 0:4 (0:2)
Žalkovice - Skaštice B 2:1 (1:1)
Počenice - Lutopecny 1:4 (1:3)
Komárno - Břest 1:0 (0:0)
Tučapy - Zborovice 4:3 (1:0) Pen: 4:2
Lutopecny - Střílky 3:0 (2:0)
Kostelec u Hol. - Žalkovice 1:2 (1:1) Pen: 4:5
Zborovice - Lubná 0:3 (0:2)
Záhlinice - Němčice 0:4 (0:2)
Skaštice B - Počenice 1:2 (1:0)
Břest - Tučapy 4:1 (2:1)
Kvasice B - Komárno 3:2 (3:1)
Lubná - Břest 3:0 (1:0)
Komárno - Záhlinice 1:2 (0:0)
Němčice - Lutopecny 2:1 (0:0) Pen: 4:3
Žalkovice - Zborovice 2:1 (1:0) Pen: 4:2
Skaštice B - Kostelec u Hol. 5:1 (1:0)
Tučapy - Kvasice B 0:2 (0:1)
Počenice - Střílky 3:2
Střílky - Němčice 3:4 (2:1)
Lutopecny - Komárno 1:4 (1:2)
Zborovice - Skaštice B 2:1 (1:0) Pen: 6:5
Kostelec u Hol. - Počenice 2:1 (0:0) Pen: 4:3
Břest - Žalkovice 3:2 (2:1)
Kvasice B - Lubná 0:1 (0:0)
Záhlinice - Tučapy 0:1 (0:0) Pen: 11:12
Lubná - Kostelec u Hol. 4:0 (0:0)
Tučapy - Lutopecny 4:2 (2:1)
Kostelec u Hol. - Zborovice 0:3 (0:2)
Komárno - Střílky 3:1 (2:1)
Lubná - Záhlinice 5:0 (2:0)
Žalkovice - Kvasice B 1:4 (1:0)
Skaštice B - Břest 4:1 (0:1)
Počenice - Němčice 2:1 (2:1)
Zborovice - Počenice 2:0 (0:0)
Břest - Kostelec u Hol. 6:0 (6:0)
Kvasice B - Skaštice B 2:1 (0:0)
Lutopecny - Lubná 2:7 (1:3)
Záhlinice - Žalkovice 6:0 (1:0)
Střílky - Tučapy 5:2 (2:0)
Němčice - Komárno 5:3 (3:1)
Kostelec u Hol. - Kvasice B 1:2 (1:1) Pen: 3:4
Zborovice - Břest 0:6 (0:5)
Počenice - Komárno 2:0 (0:0)
Tučapy - Němčice 0:5 (0:3)
Lubná - Střílky 5:0 (3:0)
Žalkovice - Lutopecny 2:6 (1:3)
Skaštice B - Záhlinice 6:0 (3:0)
Komárno - Tučapy 1:0 (1:0)
Střílky - Žalkovice 8:0 (2:0)
Němčice - Lubná 3:1 (2:1)
Břest - Počenice 3:0 (3:0)
Kvasice B - Zborovice 2:1 (2:0)
Lutopecny - Skaštice B 4:3 (3:2) Pen: 5:4
Záhlinice - Kostelec u Hol. 2:1 (1:1)
Tučapy - Počenice 3:1 (2:0)
Lubná - Komárno 2:0 (0:0)
Lutopecny - Kostelec u Hol. 3:0 (1:0)
Zborovice - Záhlinice 2:0 (1:0)
Břest - Kvasice B 5:2 (1:1)
Skaštice B - Střílky 5:3 (3:2)
Žalkovice - Němčice 0:3 (0:2)