Zápas o střed tabulky nám vyšel.

ZÁHLINICE – STŘÍLKY 5:2 (4:0)

Zdeněk Pudelka, trenér Záhlinic: „Zápas o udržení se ve středu tabulky nám vyšel. Co jsme si před zápasem řekli, jsme v prvním poločase plnili do puntíku. Hráli jsme aktivně, nabízeli se do volných prostorů a hráči o sobě věděli. V 9. minutě otevřel skóre Matesko a pak následovala po faulu na aktivního Mrkvicu penalta, kterou kapitán Paštěka s přehledem proměnil. Hosté působili ospalým dojmem a naše obrana neměla žádné problémy. Ve 30. minutě to bylo už 3:0, kdy po krásné kombinaci na jeden dotek skóroval Motal. Do přestávky se ještě prosadil prudkou střelou Malát. Druhý poločas už nebyl z naší strany tak dobrý. Nechávali jsme střed hřiště volný a soupeř měl opticky navrch. Po krásné, nechytatelné střele Hubra Střílky snížily a začaly se víc tlačit do koncovky. My jsme odpověděli brejkem, který s přehledem proměnil Drexler. Hostům se podařilo ještě korigovat umístěnou střelou. Rozhodčí Caletka dnes přispěl svým rozhodováním ke kvalitnímu zápasu.“

Branky: 9. Matesko, 12. (pen.) Paštěka, 30. Motal, 45. Malát, 79. Drexler – 69. Hubr, 86. Kryštof. Rozhodčí: Caletka. Diváci: 60. Záhlinice: Vaďura – Hejník, Rygál, Paštěka, Polák (67. Drexler), Matesko, Horák (48. Bureš), Ledina, Mrkvica, Motal, Malát. Střílky: Rotter – Elzner (80. Vašák), Jančík, Hanák, Vybíral, Fila, Posolda, Stuchlík (51. Blaž), Kryštof, Hubr, Holub.