Poslední příprava

V posledním přípravném zápase se domácí fotbalisté utkali s hráči Sokola Újezdec ,účastníky I.B. třídy Olomouckého kraje.     V utkání , hraném za slunečného počasí, hráči předváděli kvalitní fotbal, kde se šance střídaly na obou stranách. Domácí v první půli nevyužili dvě tutové šance ke střelení vedoucího gólu, a tak deset minut před koncem přišel trest. Po nedůrazném bránění se hosté dostali do šance, kterou využili ke vstřelení vedoucí branky.  Druhou polovinu zápasu domácí nezačali dobře a během 15 minut se nechali  zaskočit aktivní hrou hostujícího celku. Hráči Újezdce se lehce dostávali před domácí branku a nedůraznost obránců  tvrdě trestali. V  50, 57. a 63.minutě byl výsledek už 0:4, a málokdo věřil, že se záhlinští borci ještě zvednou.  O sedm minut později se skóre změnilo na 1:4 a další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. V 81. minutě hráči Újezdce vedli pouze o jedinou branku a tlak domácích sílil. Přes veškerou snahu se diváci vyrovnávající branky již nedočkali.

Sestava domácího mužstva: R. Vaďura, L.Hejník, J.Ledina, L.Paštěka, P.Polák, T.Mrkvica, D.Kutňák, D.Drápal, R.Jakvid, P.Horák, M.Bureš                                                                                                                                                                                                        Náhradníci: T.Motal, J.Miklík,K.Matesko                                                                                                                                                  Střelci: K.Matesko, M.Bureš, L.Paštěka

První mistrovské utkání sehrají domácí na půdě rezervy Holešova v neděli 1.4. 10:15 hod (hřiště Všetuly).

Všichni příznivci záhlinického fotbalu jsou srdečně zváni.